Z życia ZSP Aktualności

Targi Pracy i Targi Edukacyjne za nami
20 marca 2015

W piątek, 20 marca byliśmy gospodarzami Targów Pracy, natomiast 21 marca – Targów Edukacyjnych. Pracodawcy z powiatu śremskiego prezentowali oferty pracy. Zainteresowane osoby, a było ich niemało, mogli również skorzystać tego dnia z fachowych porad, m.in. pracowników Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Natomiast w sobotę gościliśmy uczniów gimnazjum, którzy zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych. Targi otworzył Starosta Śremski Zenon Jahns. W swoim wystąpieniu zasygnalizował gimnazjalistom, że ciągle zmieniający się rynek pracy czeka na zawodowców.
Nasza szkoła tego dnia otwarła drzwi wszystkich pracowni zawodowych. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że zainteresowanie naszymi profilami kształcenia było bardzo duże. Zdawalność egzaminów zawodowych, od wielu lat najlepsza w powiecie, nowoczesne pracownie, indywidualna praca z uczniem i przyjazna atmosfera gwarantują naszym absolwentom sukces zawodowy. To jest czas na zawodowców z Zespołu Szkół Politechnicznych!

Skip to content