Z życia ZSP Aktualności

„Takie sobie pisanie…”
13 grudnia 2014

Podczas Mikołajek Poetyckich, które odbyły się 10 grudnia 2014 roku w Klubie Wojskowym w Śremie, Dominika Konieczna z kl. IV TT odebrała nagrodę za zdobycie trzeciego miejsce w IX Konkursie Jednego Wiersza w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Dominika, tak jak pozostali laureaci, zaprezentowała swój wiersz, który opublikowany został w tomiku poetyckim pt. „Takie sobie pisanie…” wydanym przez organizatora konkursu Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego w Śremie.
Warto podkreślić, że uczennica naszej szkoły z powodzeniem brała udział także w poprzednich edycjach Konkursu Jednego Wiersza.
Życzymy Dominice, aby wena poetycka jej nie opuszczała, a poezja towarzyszyła jej w kolejnych etapach życia.

Skip to content