Z życia ZSP Aktualności

Szkolne zmagania w OWiUB
21 listopada 2021

Dnia 18 listopada 2021 r. odbył się szkolny etap XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, w którym uczestniczyło 20 uczniów z klas II, III i IV Technikum Budowlanego. Zawodnicy zmierzyli się z nie lada wyzwaniem, bowiem w ciągu 120 min  musieli rozwiązać 10 zadań, których tematyka obejmowała zakres wszystkich przedmiotów zawodowych budowlanych. Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania wynosiła 40, a uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i umiejętnościami zawodowymi.

Uczniowie, którzy w wyniku rywalizacji uzyskali najwięcej punktów będą reprezentować szkołę w etapie okręgowym XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Zielonej Górze 5 marca 2022 r.

Życzymy sukcesów!

Skip to content