Z życia ZSP Aktualności

Szkolenie z firmą BOTAMENT
4 marca 2023

W czwartek 2 marca br. klasy Technikum Budowlanego wzięły udział w szkoleniu przygotowanym przez przedstawicieli firmy BOTAMENT – producenta chemii budowlanej ze Środy Wlkp. BOTAMENT to marka oferująca profesjonalne systemy z zakresu hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Wydarzenie, które odbyło się w szkolnej auli było podzielone na dwie części.
W pierwszej przyszli budowlańcy dowiedzieli się jak przebiega proces inwestycyjny, jak ważne jest dobranie dobrego materiału, po co są atesty oraz na co zwrócić uwagę potencjalnemu inwestorowi. Uczniowie zostali zapoznani również z nowoczesnymi materiałami izolacyjnymi stosowanymi w budownictwie.
Druga część spotkania zorganizowana była jako część poglądowa. W pracowni budowlanej młodzi budowlańcy zobaczyli jak w praktyce wygląda użycie takiego systemu izolacji. Nie obyło się też bez dociekliwych pytań, na które z cierpliwością odpowiadali nasi zaproszeni goście.

Skip to content