Z życia ZSP Aktualności

Szkolenie „Młodych Kadr”
29 października 2015

Uczniowie klas o profilu samochodowym wzięli udział w interesującym szkoleniu przeprowadzonym 29 października przez przedstawiciela Firmy CASTROL.

Kilkugodzinny wykład na temat produktów otrzymywanych z przeróbki ropy naftowej (paliw, olejów, smarów) wzbogacono pokazami oraz ciekawymi doświadczeniami. W trakcie warsztatów rozegrano także konkurs, zwycięzców nagrodzono koszulkami firmowymi oraz olejami do motocykli.

Uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty, jednak przede wszystkim poszerzyli swoje wiadomości z zakresu motoryzacji.

Było to pierwsze z cyklu szkoleń realizowanych w tym roku szkolnym w ramach ogólnopolskiego programu „Młode Kadry”. W grudniu uczniowie naszego Technikum Samochodowego będą zgłębiać wiedzę o sprzęgłach, łożyskach i przekładniach hydraulicznych.

Skip to content