Z życia ZSP Aktualności

Szkolenie Febi Bilstein dla “Młodych Kadr”
10 czerwca 2018

Tematem szkolenia, które odbyło się 7 czerwca 2018 roku były zagadnienia dotyczące roli i wagi oraz odpowiedzialności podczas naprawy i diagnostyki zawieszenia pojazdu. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu szkoleń przygotowanych dla naszych uczniów i nauczycieli w projekcie InterCars. Uczniowie z klas mechanicznych poznali metody ustawiania geometrii kół przednich i tylnych oraz sposoby naprawy elementów zawieszenia z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Oprócz teorii  odbyły się również zajęcia praktyczne, uczniowie mogli samodzielnie dokonać wymiany silentblocku  wahacza na przywiezionym modelu.

Warto dodać, że firma Febi jest wiodącą marką oferującą produkty służące do profesjonalnej naprawy pojazdów, a część asortymentu do samochodów osobowych i ciężarowych pochodzi z własnej produkcji firmy.

Prezentacja i zajęcia praktyczne budziły duże zainteresowanie uczniów, którzy na co dzień pracują przy naprawach samochodów.

Skip to content