Z życia ZSP Aktualności

Szkolenie dla Technikum Budowlanego
24 października 2021

Uczniowie klasy Technikum Budowlanego 21 października 2021 r. wzięli udział w szkoleniu z zakresu podejmowania działalności gospodarczej w budownictwie, które zorganizowane zostało przez  Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości w Śremie.

Pani Milena Filipowska  przedstawiła przyszłym absolwentom informację o sytuacji na lokalnym rynku pracy, w tym dużym zapotrzebowaniu na usługi budowlane, o czynnościach umożliwiających założenie firmy remontowo-budowlanej oraz sposobach wsparcia młodych osób rozpoczynających własną działalność. Uczniowie wykazali dużą kreatywność i umiejętność pracy w zespole podczas wykonywania zadania w grupach.

Uzyskane  informacje niewątpliwie będą przydatne absolwentom Technikum  już wkrótce przy wybieraniu dalszej drogi zawodowej.

Skip to content