Z życia ZSP Aktualności

Święto Komisji Edukacji Narodowej
16 października 2021

Zgodnie z tradycją w dniu 14 października nauczyciele i pracownicy wszystkich szkół obchodzili Święto Komisji Edukacji Narodowej.

W tym roku Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotowali dla wszystkich pedagogów i pracowników szkoły spotkanie w auli. Życzenia wszystkim pracownikom złożyła dyrektor szkoły Wisława Frydryszak, kierując w ich stronę podziękowania za trudną pracę, szczególnie podczas nauki zdalnej oraz za sukcesy ostatniego roku. Wraz z pysznym tortem życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi złożyła także Rada Rodziców ZSP.

Dobry nastrój zapewnił m.in. mini koncert saksofonowy Kacpra Kuderczaka, piosenki w wykonaniu uczniów oraz konkursy dla nauczycieli przygotowane przez samorząd uczniowski pod przewodnictwem Wiktorii Jaroć.

Uczniowie ZSP przez kilka dni składali swoim wychowawcom i nauczycielom wyrazy sympatii oraz uznania. 

Skip to content