Z życia ZSP Aktualności

Święto KEN w ZSP
15 października 2022

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, pracowników oświaty, ale również uczniów.

W ZSP wspólne świętowanie rozpoczęliśmy już w czwartek 13 października.  W tym roku Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców naszej szkoły przygotowali dla wszystkich pedagogów i pracowników szkoły spotkanie w auli.

Pani dyrektor Wisława Frydryszak złożyła wszystkim pracownikom szkoły podziękowania za trudną pracę oraz za sukcesy ostatniego roku. Życzenia, wraz z pysznym tortem, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi złożył także przedstawiciel Rady Rodziców ZSP – Wojciech Kolański.

Samorząd Uczniowski uraczył zgromadzonych gości  słodkościami przygotowanymi w szkolnej pracowni gastronomicznej oraz sporą dawką humoru w gościnnym wykonaniu absolwentów. Dobry nastrój zapewnił nie tylko występ kabaretowy absolwentów, ale również  piosenki w wykonaniu uczniów oraz konkursy dla nauczycieli przygotowane przez członków samorządu uczniowskiego. przedstawiony program artystyczny nagrodzony został gromkimi brawami. Wybrani nauczyciele uczestniczyli również w powiatowych obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Technicznych w Śremie, podczas których wręczono nagrody starosty oraz nagrody dyrektorów szkół.

Uczniowie ZSP jeszcze kilka dni składali swoim wychowawcom i nauczycielom wyrazy sympatii oraz uznania. 

 

Skip to content