Z życia ZSP Aktualności

Święto Edukacji
16 października 2016

Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie 13 i 14 października celebrowali Dzień Edukacji Narodowej.

W czwartek 13 października w szkolnej auli Samorząd Uczniowski ZSP w imieniu wszystkich uczniów życzył swoim profesorom oraz pracownikom administracji i obsługi spełnienia w pracy zawodowej oraz sukcesów w życiu osobistym. Były podziękowania w postaci kwiatów oraz słodkich wypieków od młodzieży i Rady Rodziców oraz muzyczna laurka od szkolnego zespołu. W dobry nastrój wprawili pedagogów i pracowników szkoły Bunia vel Wiesiek, Marek i pracownik MOPS-u, czyli uczniowie z klasy IV, którzy w przezabawny sposób zaprezentowali scenkę Kabaretu Skeczów Męczących pt. „MOPS”.

Życzenia złożyła także nauczycielom, pracownikom szkoły oraz emerytom pani dyrektor Wisława Frydryszak podczas szkolnych obchodów Święta KEN, które odbyły się 14 października w restauracji Cztery Korony. Szesnastoosobowa grupa nauczycieli ZSP, wyróżniona przez panią dyrektor za pracę na rzecz szkoły i uczniów Nagrodą Dyrektora, wzięła tego dnia udział w Powiatowych Obchodach Dnia Edukacji Narodowej, podczas których dyrektorów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych nagrodził Starosta Śremski pan Zenon Jahns.

Skip to content