Z życia ZSP Aktualności

Stypendyści z ZSP
11 października 2020

Kolejni uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych otrzymali stypendia Starosty Śremskiego.

Miniony rok szkolny, z powodu pandemii koronawirusa, uniemożliwił przeprowadzenie wielu konkursów i zawodów sportowych, w których uczniowie mogliby się wykazać swoimi umiejętnościami i wiedzą. Tym bardziej cieszą nas stypendia, które za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe w roku szkolnym 2019/2020 otrzymało ośmioro uczniów ZSP.

W środę 7 października w imieniu starosty pana Zenona Jahnsa stypendia uczniom naszej szkoły wręczyła pani dyrektor Wisława Frydryszak, która pogratulowała młodzieży osiągnięć oraz podziękowała rodzicom i nauczycielom-opiekunom stypendystów. 

Dla zgromadzonych w szkolnej auli uczniów, absolwentów ZSP i ich rodziców oraz nauczycieli zaśpiewała Kinga Fiebich – laureatka stypendium za osiągnięcia artystyczne.

Stypendia Starosty Śremskiego otrzymali: Hubert Flaczyński, Marcin Emil Duszyński, Bartosz Jóskowiak, Karolina Radoła, Maciej Paziewski, Kinga Fiebich, Adrianna Pyra, Szymona Walendowski.

Jesteśmy z Was dumni!

 

Skip to content