Stypendyści Starosty Śremskiego z ZSP
30 września 2017

W piątek 29 września 2017 roku Starosta Śremski Zenon Jahns wręczył uczniom publicznych szkół dla młodzieży prowadzonych przez powiat śremski stypendia za rok szkolny 2016/2017.

Wśród stypendystów liczną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły. Siedmioro uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych otrzymało stypendia za osiągnięcia naukowe, a ośmioro za wyczyny sportowe. Młodzieży w tym uroczystym momencie towarzyszyli: dyrektor szkoły Wisława Frydryszak, nauczyciele oraz rodzice.

Ogromnie cieszymy się, że co roku uczniowie ZSP nagradzani są za swą ciężką pracę i różnorodne pasje. W zeszłym roku radowaliśmy się z jedenastu stypendystów, w tym z piętnastu. Gratulujemy tegorocznym stypendystom, życząc kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym. Zachęcamy wszystkich uczniów ZSP do wykorzystywania swego potencjału w konkursach o charakterze naukowym, artystycznym i sportowym.

Stypendia Starosty Śremskiego za rok szkolny 2016/2017 otrzymali następujący uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych:

1. Joanna Wachowicz
  2. Beata Wachowicz
  3. Szymon Kaźmierski
  4. Mikołaj Banaszak
  5. Jakub Radajewski
  6. Agata Gołembiewska
  7. Kamila Przybylska
  8. Zuzanna Malusiak
  9. Karolina Mucha
  10. Bartosz Smektała
  11. Adam Sitnicki