Z życia ZSP Aktualności

Stypendyści Starosty Śremskiego z ZSP
30 września 2017

W piątek 29 września 2017 roku Starosta Śremski Zenon Jahns wręczył uczniom publicznych szkół dla młodzieży prowadzonych przez powiat śremski stypendia za rok szkolny 2016/2017.

Wśród stypendystów liczną grupę stanowili uczniowie naszej szkoły. Siedmioro uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych otrzymało stypendia za osiągnięcia naukowe, a ośmioro za wyczyny sportowe. Młodzieży w tym uroczystym momencie towarzyszyli: dyrektor szkoły Wisława Frydryszak, nauczyciele oraz rodzice. 

Ogromnie cieszymy się, że co roku uczniowie ZSP nagradzani są za swą ciężką pracę i różnorodne pasje. W zeszłym roku radowaliśmy się z jedenastu stypendystów, w tym z piętnastu. Gratulujemy tegorocznym stypendystom, życząc kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym. Zachęcamy wszystkich uczniów ZSP do wykorzystywania swego potencjału w konkursach o charakterze naukowym, artystycznym i sportowym.

Stypendia Starosty Śremskiego za rok szkolny 2016/2017 otrzymali następujący uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych: 

 1. Joanna Wachowicz
 2. Beata Wachowicz
 3. Szymon Kaźmierski
 4. Mikołaj Banaszak
 5. Jakub Radajewski
 6. Agata Gołembiewska
 7. Kamila Przybylska
 8. Zuzanna Malusiak
 9. Karolina Mucha
 10. Bartosz Smektała
 11. Adam Sitnicki
 12. Jakub Konieczny
 13. Maciej Brylewski
 14. Szymon Łabęda
 15. Maciej Witczak.

Zdjęcia pochodzą ze strony:  http://srem.naszemiasto.pl/artykul/stypendia-starosty-sremskiego-rozdane-zdjecia,4261335,gal,t,id,tm.html

Skip to content