Z życia ZSP Aktualności

Stypendia Starosty rozdane
8 października 2021

Miniony rok szkolny, był dość szczególny, bowiem większość zajęć odbywała się w formie zdalnej. Taka sytuacja znacznie utrudniła przeprowadzenie wielu konkursów i zawodów sportowych, w których uczniowie mogliby się wykazać swoimi umiejętnościami i wiedzą. Jednakże uczniowie naszej szkoły pozytywnie nas zaskoczyli osiągając wysokie wyniki oraz otrzymując stypendia za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe. W roku szkolnym 2020/2021 otrzymało 14. uczniów ZSP.

W środę 6 października w auli ZSP, pani dyrektor Wisława Frydryszak, imieniu starosty pana Zenona Jahnsa, wręczyła stypendia uczniom naszej. Pani dyrektor pogratulowała młodzieży osiągnięć, podkreślając, że jest to ogromny sukces oraz podziękowała rodzicom i nauczycielom-opiekunom stypendystów. 

Zgromadzonym w szkolnej auli uczniom, absolwentom ZSP i ich rodzicom oraz nauczycielom czas umilił  laureat stypendium za osiągnięcia artystyczne – Kacper Kuderczak, który na saksofonie wykonał utwór „Dwudziestolatki”.

Stypendia Starosty Śremskiego otrzymali: Szymon Antoszkiewicz, Kinga Banecka, Wiktoria Bartkowiak, Natalia Błoszyk, Jakub Jackowski, Aleksandra Jankowiak, Julia Kaczan, Kacper Kuderczak, Filip Matuszewski, Weronika Pawlak, Adrianna Pyra, Kacper Reśliński, Adam Skrzypczak, Szymon Walendowski.

Jesteśmy z Was dumni!

Skip to content