Z życia ZSP Aktualności

“Spotkanie z kulturą”
28 kwietnia 2017

W ramach cyklicznych “Spotkań z kulturą”, w środę 26 kwietnia młodzież naszej szkoły wraz z nauczycielami miała przyjemność obejrzeć spektakl teatralny pt. “Przesilenie” przygotowany przez Teatr Nowy w Poznaniu. Po raz kolejny w tym roku podziwialiśmy wspaniałe aktorstwo, tym razem na deskach teatralnych.

Komedia o “kobiecie po przejściach” i “mężczyźnie z przeszłością” została brawurowo zagrana przez parę poznańskich młodych aktorów. 80 minut wypełnili dynamiką, humorem, ale też głęboką refleksją o życiu i  trudnych relacjach z drugim człowiekiem. Wszystko to dodatkowo ubarwione muzyką i śpiewem.

Po raz kolejny spotkania ze sztuką były pełne emocji i wrażeń.

Kolejne spotkanie z tego cyklu to DKF, na który zapraszamy 19 maja (piątek, 15.15, sala A).

Skip to content