Z życia ZSP Aktualności

Special Days 2016 – Byliśmy tam!
28 lutego 2016

Feeria barw, kolorów, zapachów artykułów florystycznych oraz nastrojowe dekoracje i ozdoby sezonowe to oferta wystawowa Targów Produktów Świątecznych i Okolicznościowych SPECIAL DAYS, w których 26 lutego uczestniczyli uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie sprzedawca.

Udział przyszłych handlowców w tego rodzaju targach był doskonałą okazją do obserwacji różnych aranżacji przestrzeni handlowej oraz do tworzenia wizerunku osoby pracującej na stanowisku sprzedawcy jako kreatywnej, twórczej i samodzielnej. Bonusem była możliwość obserwacji szkolenia z pakowania prezentów.

Przyszli przedsiębiorcy sektora handlowego zobaczyli mistrzów swojej branży, którzy nie tylko prezentowali i sprzedawali produkty, ale także dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczniowie m. in. usłyszeli o tym, jak ważna jest pasja wykonywanego zawodu, wiedza o produktach i klientach, technikach sprzedaży oraz otwarcie na postęp technologiczny czyli e-sklepy.

Targi SPECIAL DAYS w praktyczny sposób uzupełniły wiadomości przekazywane uczniom podczas zajęć zawodowych w naszej szkole.

 

Skip to content