Z życia ZSP Aktualności

Słodko i żartobliwie w Dzień Dziecka
3 czerwca 2016

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych 1 czerwca zostali zaproszeni przez swoje koleżanki i kolegów z klas trzecich technikum na krótki występ kabaretowy z okazji Dnia Dziecka. W kilku odsłonach zgromadzona w auli społeczność ZSP mogła się przekonać, jak świetnych fachowców kształci nasza szkoła…

Otóż znaleźliśmy się w warsztacie samochodowym, w którym nie było blacharzy – tylko sami artyści, potrafiący z puszki po napoju energetyzującym zrobić nawet jelcza, a wszystko to dzięki ich dewizie: „Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla”.

Rozbawiła nas para polskich turystów próbujących przemycić podczas odprawy celnej barana, który znał się na polskiej literaturze.

Wizyta w salonie fryzjerskim u Jarosławy Sadzawskiej pozwoliła nam zapoznać się z nowinkami ze świata biznesu i lokalnej polityki, a na koniec przezabawna niespodzianka ustrojowa, czyli złota rączka budownictwa – Paszczywół, który wielu miesięcy potrzebuje na realizację budowy jednorodzinnego gniazdka dla wymagającego klienta. Piosenki w wykonaniu utalentowanej „turystki” z klasy trzeciej dodały całemu przedstawieniu blasku, a krótka scenka antynikotynowa zaprezentowana przez uczniów klasy pierwszej na pewno odwiodła wiele osób z publiczności od zabójczego „dymka”.

Oprócz strawy dla ducha był też pokarm dla ciała – niesamowicie smaczne ciasto upieczone w naszej pracowni gastronomicznej oraz cukiereczki.

Wszyscy, którzy nie widzieli występu na żywo, mogą obejrzeć jego fragmenty na szkolnym facebooku lub kanale You Tube.

ZSP ŚREM SKECZ BUDOWA

ZSP ŚREM SKECZ SALON FRYZJERSKI

Skip to content