Z życia ZSP Aktualności

Praktyczne lekcje w terenie
5 kwietnia 2019

Uczniowie z klasy 3TB realizowali zajęcia praktyczne w pobliskich obiektach. W dwa kolejne czwartki 28 marca 2019 r. przyszli budowlańcy odwiedzając sklepy KOMFORT i PROFI zapoznali się z nowoczesnymi materiałami budowlanymi do wykończania wnętrz,  poznali również asortyment i cechy techniczne oraz zastosowanie paneli, wykładzin i płytek ceramicznych. Natomiast 4 kwietnia 2019 r. zwiedzali nowo wybudowane obiekty w muzeum śremskim – pawilon wystawowy i sale widowiskową. Młodzież zapoznała się z konstrukcją oraz z elementami instalacyjnymi i wykończeniowymi, zapewniającymi bezpieczne i komfortowe użytkowanie tych obiektów. Duże wrażenie wywarły zmiany w zagospodarowaniu terenu za muzeum, który wkrótce będzie otwarty dla korzystania zwiedzającym.

Skip to content