Z życia ZSP Aktualności

Pracownia samochodowa otwarta
13 grudnia 2014

W piątek 12 grudnia, w obecności władz powiatu i zaproszonych gości, otwarto szkolną pracownię samochodową. Po krótkiej części oficjalnej uczniowie klas technikum samochodowego zaprezentowali pomieszczenia oraz wyposażenie pracowni. Przedstawili budowę oraz działanie podnośników samochodowych – nie zabrakło pokazu podnoszenia pojazdów na podnośnikach dwu i czterokolumnowych. Następnie przyszedł czas na diagnostykę komputerową za pomocą testera KTS 570 firmy Bosch oraz pokazu narzędzi i sprzętu do obsług i napraw.
W tajniki sportu żużlowego wprowadził wszystkich Bartosz Smektała, najmłodszy żużlowiec Foogo Unii Leszno, uczeń klasy I technikum samochodowego.
Uroczystość zakończyło podpisanie umowy o współpracy pomiędzy szkołą, a firmą MIRAN. Strony reprezentowane były przez dyrektor Wisławę Frydryszak i Mirosława Marciniaka.
Były też życzenia gwiazdkowe, które złożyli uczniowie, wykonując piosenkę Last Christmas.

Skip to content