Z życia ZSP Aktualności

Praca dla uczniów Technikum Samochodowego!
24 listopada 2016

Uczniowie Technikum Samochodowego mogą w przyszłości podjąć pracę w firmie Bridgestone. Taką ofertę złożył klasie III, która 22 listopada zwiedzała poznański zakład, manager od spraw zatrudnienia. Przedstawiciel firmy zaproponował naszym panom pracę już w wakacje, zapewnił ich jednak, że absolwenci technikum samochodowego mogą liczyć na ciekawą i dobrze płatną pracę w firmie Bridgestone, która ciągle się rozwija i potrzebuje nowych pracowników.

Bridgestone to światowy lider w produkcji opon, a zakłady w Poznaniu należą do największych i najnowocześniejszych w Europie. Produkowane są tu opony do samochodów osobowych takich marek jak: Mercedes, BMW, Audi, Maserati i innych, w rozmiarach do 15 do 21 cali.

Uczniowie zapoznali się z procesem technologicznym produkcji opon. Zwiedzili również bardzo nowoczesny magazyn mieszczący blisko milion opon, obsługiwany w całości przez automaty.

Wycieczka ta upewniła naszych miłośników czterech kółek, że pasja może w przyszłości być źródłem utrzymania.

Skip to content