Z życia ZSP Aktualności

Podzielili się radością
29 grudnia 2017

Uczniowie I TGF, II TBS i III TBS wybrali się 21 grudnia z jasełkowym przedstawieniem do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Farnej oraz ośrodka terapii zajęciowej w śremskim szpitalu. 

Jasełka były nietypowe, ponieważ zamiast Świętej Rodziny młodzież zagrała role pasterzy pasących swoją trzodę niedaleko Betlejem. Objawił im się Anioł i nakazał pójść do Dzieciątka Bożego. Krótkie przedstawienie z pięknym anielskim śpiewem przy akompaniamencie  szkolnego zespołu stało się źródłem wzruszenia pensjonariuszy DPS-u. Występ podobał się również w szpitalu. Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej szczególnie ożywili się  przy wspólnym wykonywaniu kolęd.

Nasi uczniowie chętnie wystąpili zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności, dzieląc się z Nią radością oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

 

Skip to content