Z życia ZSP Aktualności

Podziękowania Komendanta Powiatowego Policji
8 czerwca 2015

Finaliści XIX Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego otrzymali zaproszenie od Komendanta Powiatowego Policji w Śremie mł. insp. Zbigniewa Rogali. Podczas spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji, w którym uczestniczyli zdobywcy III miejsca w Finale Wojewódzkim Turnieju Motoryzacyjnego: Maciej Raimann, Marek Pawełczyk, Hubert Stasik, opiekun uczniów Bogdan Kolebacz i dyrektor szkoły Wisława Frydryszak, Komendant Policji podziękował uczniom szkoły za godne reprezentowanie powiatu w turnieju wojewódzkim i pogratulował im zdobycia III miejsca. Uczniowie szkoły podzielili się wrażeniami z zawodów, a miłym akcentem uroczystości było wręczenie podziękowań i maskotki Policji – Pyrka.
Bardzo się cieszymy, że sukces uczniów w tej ogólnopolskiej rywalizacji został doceniony, bo wykazali się oni dużą wiedzą z przepisów ruchu drogowego, historii motoryzacji, wiedzą o pojazdach oraz umiejętnościami praktycznymi.

Skip to content