Z życia ZSP Aktualności

Początek współpracy z Inter Cars S.A.
22 stycznia 2015

Szkolenie z zakresu akcesoriów elektroniki samochodowej przeprowadziła w naszej szkole firma Inter Cars S.A. Świece zapłonowe i żarowe, sondy lambda i elementy elektronicznych układów zapłonowych to, tematyka pierwszego szkolenia zorganizowanego przez firmę Inter Cars S.A. w naszej szkole. Szkolenie prowadził polski przedstawiciel firmy NGK Spark Plug Co – największy na świecie producent świec zapłonowych i żarowych. Szkolenie dotyczyło budowy i właściwości elektronicznych podzespołów samochodowych oraz umiejętności ich doboru do poszczególnych pojazdów.
Inter Cars S.A. to największy na polskim rynku i jeden z największych w Europie dostawców akcesoriów samochodowych. Firma jest zainteresowania prowadzeniem kolejnych szkoleń dla naszych uczniów jak i pracowników branży motoryzacyjnej z powiatu śremskiego.
Szkolenie zakończył pokaz preparatów chemii samochodowej.

Skip to content