Olimpiada Budowlana
29 listopada 2016

Uczniowie Technikum Budowlanego 23 listopada zmierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów XXII Szkolnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W ciągu 120 minut zawodnicy musieli rozwiązać 10 zadań, sprawdzających wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich zawodowych przedmiotów budowlanych.

O prawo do reprezentowania ZSP na XXX Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych w Zielonej Górze 4 marca 2017 r. walczyło trzynastu uczniów z klas IV, III i II.

Najlepsi okazali się Szymon Kaźmierski, Beata Wachowicz i Joanna Wachowicz. To oni staną przed szansą dołączenia do zaszczytnego grona laureatów tej olimpiady, do której od lat profesjonalnie przygotowują młodzież nasi nauczyciele przedmiotów budowlanych.

Życzymy sukcesów!