Z życia ZSP Aktualności

W nowym roku szkolnym
1 września 2016

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie wraz z dyrekcją, gronem pedagogicznym, pracownikami szkoły oraz gośćmi – Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Piotrem Rutą i Radnym Rady Powiatu Rafałem Hejne, uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2016/2017!

Wypoczętych po wakacjach uczniów, w szczególności ponad dwustu pierwszoklasistów,  przywitała dobrym słowem Dyrektor Szkoły Pani Wisława Frydryszak, życząc wszystkim obfitującego w nowe doświadczenia i sukcesy roku. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Powiatu, który pogratulował uczniom klas pierwszych dobrego wyboru szkoły. 

Wysłuchano montażu słowno-muzycznego upamiętniającego wybuch i ofiary II wojny światowej. 

Po apelu uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. W nowym roku szkolnym czekają ich nowe wyzwania. Jednak w naszej szkole dni mijają pod znakiem pracy w przyjaznej i radosnej atmosferze. O dokonaniach uczniów ZSP i różnorodnych przedsięwzięciach będzie można przeczytać na naszej stronie.

A wakacje za 10 miesięcy…

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA: http://srem.naszemiasto.pl/artykul/rozpoczecie-roku-szkolnego-w-zsp-zdjecia,3843714,gal,t,id,tm.html

Skip to content