Z życia ZSP Aktualności

“Niech żyje Bal”!
12 lutego 2019

Uroczystość studniówkowa klas 4TBS, 4TFT i 4TG odbyła się 8 lutego w Gościńcu „Niezapominajka” w Dalewie. Oficjalnego otwarcia balu dokonała pani Dyrektor Wisława Frydryszak, która życzyła wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy, a tegorocznym Maturzystom powodzenia podczas egzaminacyjnych zmagań. Nie mogło oczywiście zabraknąć wspaniałego,  tradycyjnego poloneza, dostojnie odtańczonego przez przedstawicieli wszystkich klas, którego choreografię przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Wieczór ten był nie tylko okazją do zabawy, ale też do refleksji. Młodzież, w geście wdzięczności za dbałość o wykształcenie i wychowanie obdarowała Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz Rodziców kwiatami. Każda klasa przygotowała również wzruszające podziękowania dla swojego Wychowawcy. O akcent humorystyczny zadbali uczniowie z klasy 4TG, którzy rozbawili publiczność przedstawieniem specjalnego odcinka teleturnieju „Familiada”. Był też czas na wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

Taneczne szaleństwo na parkiecie rozpętało się za sprawą zespołu GREEN, który zajmował się muzyczną oprawą uroczystości, ale na studniówkowej „scenie” wystąpili również nasi szkolni artyści z klasy 4TBS. Zaprezentowali oni między innymi mistrzowskie wykonanie piosenki „Matura” z repertuaru grupy Farben Lehre, co było  kolejnym przypomnieniem tego, że od majowych egzaminów dojrzałości dzieli nas już tylko symboliczne 100 dni.

Pozostaje jedynie życzyć wszystkim naszym Maturzystom, aby uzyskane przez nich wyniki były równie piękne jak tegoroczna studniówka!

 

Skip to content