Z życia ZSP Aktualności

Nasi w finale!!!
21 marca 2017

Już po raz kolejny uczniowie naszego Technikum Budowlanego uzyskali tytuły finalistów Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych i będą walczyć o tytuły laureatów w zawodach centralnych, które odbędą się na początku kwietnia w Białymstoku.

Prawo do udziału w finale tej prestiżowej olimpiady wywalczyli Beata i Joanna Wachowicz oraz Szymon Kaźmierski z klasy 4 TB. W eliminacjach okręgowych XXX edycji tego konkursu, przeprowadzonych na początku marca w Zielonej Górze, nasi uczniowie rywalizowali z uczestnikami z 10 szkół województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Spisali się świetnie zajmując następujące lokaty:

Beata Wachowicz        –       miejsce 1

Joanna Wachowicz      –       miejsce    7

Szymon Kaźmierski    –       miejsce  10.

Gratulujemy finalistom i życzymy powodzenia w zawodach centralnych!

Skip to content