Z życia ZSP Aktualności

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
29 września 2015

Uczniowie ZSP od lat odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach. Nie dziwi zatem fakt, że z 37 stypendiów udzielonych w tym roku przez Starostę Powiatu Śremskiego uczniom szkół ponadgimnazjalnych, aż 12 przyznano uczniom naszej szkoły. Uroczystość wręczenia stypendiów za wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne lub sportowe odbyła się 29 września w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie. Starosta Zenon Jahns osobiście gratulował sukcesu uczniom i ich mentorom (nauczycielom prowadzącym) oraz wręczył listy gratulacyjne rodzicom stypendystów. Aż siedmioro uczniów ZSP osiągnęło sukces rangi ogólnopolskiej.

Stypendia Starosty Powiatu Śremskiego otrzymali:
– za sukcesy w dziedzinie nauki: Ewelina Siejek, Agnieszka Grzegorczyk, Marek Gołembiewski, Joanna Wachowicz, Beata Wachowicz, Wiktor Borysewicz, Alicja Bazanowska;
– za sukcesy sportowe: Zuzanna Malusiak, Magdalena Stachowiak, Jakub Radajewski, Bartosz Smektała, Michał Pachurka.

Skip to content