Z życia ZSP Aktualności

Najlepsi z najlepszych, czyli Stypendia Starosty 2022
13 października 2022

We wtorkowy wieczór w auli śremskiego LO Starosta Śremski Zenon Jahns wręczył stypendia za wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne lub sportowe młodzieży ze szkół ponadpodstawowych powiatu śremskiego.

W tym roku otrzymało je 29 uczniów i absolwentów, którzy wraz z dyrektorami szkół, rodzicami i nauczycielami prowadzącymi uczestniczyli w uroczystości wręczenia tych zaszczytnych wyróżnień, która odbyła się 11 października 2022 r. W gronie tegorocznych stypendystów znalazło się dziesięciu uczniów  Zespołu Szkół Politechnicznych, sześcioro otrzymało stypendia naukowe, troje za osiągnięcia sportowe i jeden za osiągnięcia artystyczne w kategorii instrumentaliści. Wszyscy uczniowie to laureaci konkursów na szczeblach ogólnopolskich i wojewódzkich. Spotkanie uświetnił artystycznie występ jednego z naszych stypendystów, który wraz z kolegą wykonali utwór na saksofonach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

 

Skip to content