Z życia ZSP Aktualności

MTP Tour Salon
30 października 2023

Dnia 27 października 2023 roku grupa uczniów ZSP klas turystycznych i sprzedawców uczestniczyła w wycieczce zawodowej na MTP Tour Salon.

Celem wycieczki było obserwowanie aranżacji przestrzeni i stanowisk handlowych, promocji produktów turystycznych oraz zrozumienie roli sprzedawcy jako osoby kreatywnej i samodzielnej.

W trakcie wizyty uczniowie mieli okazję zwiedzić liczne stanowiska reprezentujące różne firmy z branży turystycznej. Uwaga zwiedzających była skierowana na wielość ofert, a także kreatywne podejście do zagospodarowania przestrzeni wystawienniczych, każde stanowisko było starannie zaplanowane. Stoiska były różnorodne pod względem kreatywności i funkcjonalności. Niektóre przyciągały uwagę dzięki estetyce i wykorzystaniu technologii multimedialnych, podczas gdy inne skupiały się na prostocie.

Nasi uczniowie, korzystając z okazji, rozmawiali z przedstawicielami firm doświadczając, jak ważne są umiejętności i cechy charakteru sprzedawcy. Zauważyli, że sprzedawcy są gotowi dostosować się do potrzeb klienta i oferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych preferencji.

Dzięki tej wycieczce uczniowie nabrali cennych doświadczeń, które mogą wykorzystać w swojej przyszłej karierze w dziedzinie turystyki i handlu.

Skip to content