Z życia ZSP Aktualności

MTP BUDMA 2018
3 lutego 2018

Uczniowie klas I, II i III Technikum Budowlanego udali się 2 lutego do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018.

Podczas zwiedzania poszczególnych wystaw młodzi budowlańcy zapoznali się z najnowszą ofertą produktów, technologii i usług  polskich i zagranicznych firm. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wystawy producentów oferujących nowatorski sprzęt i maszyny budowlane, prezentacje i pokazy praktyczne stosowania nowoczesnych materiałów oraz technologii budowlanych.

Młodzież, odwiedzając stoiska, spotykała absolwentów naszej szkoły, którzy na targach reprezentowali różnorodne firmy. Są oni najlepszą wizytówką naszego Technikum Budowlanego – realizują się w wyuczonym zawodzie.

Zwiedzanie targów jest doskonałą formą poszerzania wiedzy teoretycznej, przygotowania do pracy zawodowej oraz wzbogacenia procesu dydaktycznego, dlatego od wielu lat uczniowie klas budowlanych uczestniczą w tym branżowym wydarzeniu.

Podczas tegorocznej BUDMY rozegrano Finał Centralny 47. edycji ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, a wśród jego uczestników był reprezentant naszej szkoły – Patryk Talarczyk, który został Wicemistrzem Polski w zawodzie dekarz. Gratulacje!

 

Skip to content