Z życia ZSP Aktualności

Metamorfozy dla pacjentek
11 marca 2016

Kilkunastu uczniów naszego Technikum Fryzjerskiego, korzystając z zaproszenia Centrum Medycznego „MAŁGORZATA”, odwiedziło w środę 9 marca pacjentki przebywające na oddziale onkologicznym w Śremie.

Młodzi adepci fryzjerstwa swoimi umiejętnościami uprzyjemnili czas paniom przebywającym w szpitalnej rzeczywistości. Uczniowie z przyjemnością poddawali pacjentki metamorfozom, wykonując profesjonalne fryzury, które dopełniał mistrzowski makijaż. Ofiarowali im w ten sposób niezwykły dar serca z okazji Dnia Kobiet. Nasi mistrzowie nożyczek i grzebienia nie tylko zademonstrowali swoje zdolności, ale także zarażali pacjentki optymizmem, radością i pogodą ducha. Dla młodzieży była to przede wszystkim bardzo życiowa lekcja, budząca empatię.

Wszystkim pacjentom przebywającym na oddziale onkologicznym życzymy wielu miłych chwil i szybkiego powrotu do zdrowia.

Skip to content