Z życia ZSP Aktualności

Mechanicy samochodowi w TRUCK CENTER DBK
20 marca 2019

Kolejny owocem współpracy między ZSP  Śrem i  Stowarzyszeniem Pracowników i Sympatyków PEKAES WARSZAWA była wycieczka dydaktyczna do serwisu TRUCK CENTER DBK w Nieprószewie koło Poznania. Zorganizowana została dla uczniów klasy 3 Technikum samochodowego i klasy 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Serwis Truck Servis DBK posiada autoryzację na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla pełnej gamy pojazdów marki IVECO, MAN, DAF oraz przyczep i naczep firmy KOEGEL. Oddział firmy DBK w Nieprószewie to 22 oddział w Polsce, który prowadzi także sprzedaż nowych pojazdów marki IVECO – począwszy od samochodów lekkich i busów Daily, przez średni segment Eurocargo, kończąc na pojazdach ciężkich. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili: serwis, stację kontroli pojazdów, blacharnię, lakiernię wraz z komorą bezpyłową (która może pomieścić cały zestaw tzn. ciągnik oraz naczepę), magazyn części zamiennych oraz biuro obsługi klienta.

Serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia Pracowników i Sympatyków PEKAES WARSZAWA za zorganizowanie wyjazdu oraz dla Starostwa Powiatowego za wsparcie finansowe.

Skip to content