Z życia ZSP Aktualności

Laury dla nas!
10 marca 2015

Znamy już wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej”. Nasi uczniowie są najlepsi w Wielkopolsce. Do takiej konkluzji można dojść po ogłoszeniu wyników Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. I miejsce zajął Wiktor Borysewicz z klasy 3TB (23 pkt./24 ), III miejsce zajęły Beata i Joanna Wachowicz (po 21 pkt./24). Dawid Poznański z klasy 2TS otrzymał wyróżnienie (20 pkt./24).
Finał odbył się 7 marca 2015 roku w Poznaniu. Na szczeblu ponadgimnazjalnym rywalizowało ze sobą 38 uczniów, z czego sześciu stanęło na podium, a jeden został wyróżniony. Wśród tej szczęśliwej siódemki jest czterech uczniów z naszej szkoły.
Jesteśmy z nich dumni wykazali się ogromną wiedzą o patronach naszej szkoły Powstańcach Wielkopolskich.

Skip to content