Z życia ZSP Aktualności

Mamy Laureatów Olimpiady Budowlanej
9 kwietnia 2017

Nasza szkoła po raz kolejny może poszczycić się osiągnięciami swoich podopiecznych. Tym razem dzięki Joannie i Beacie Wachowicz oraz Szymonowi Kaźmierskiemu, którzy zostali laureatami XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych.

Jubileuszowe zawody centralne odbyły się w dniach 6-8 kwietnia w Białymstoku. Nasi uczniowie, finaliści zawodów okręgowych, w gronie 90 uczestników z 49 szkół z całej Polski zmagali się z zadaniami konkursowymi. I wywalczyli sobie zaszczytny tytuł laureatów XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, a tym samym prawo do przyjęcia bez postępowania kwalifikacyjnego na studia w uczelniach technicznych.

To już kolejni uczniowie naszego Technikum Budowlanego, którzy dołączyli do grona laureatów tego turnieju, który od trzydziestu lat promuje wiedzę budowlaną.

Osobisty sukces naszych uczniów to także sukces Zespołu Szkół Politechnicznych oraz nauczycieli przedmiotów budowlanych, potwierdzający jakość kształcenia zawodowego w naszej szkole.

Skip to content