Z życia ZSP Aktualności

Kolejny rok za nami…
26 czerwca 2023

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy umysłowej uczniowie i nauczyciele naszej szkoły 23 czerwca pożegnali rok szkolny 2022/2023.

Podczas uroczystości na boisku szkolnym tegoroczne działania podsumowała pani dyrektor Wisława Frydryszak, która z wychowawcami rozdała uczniom technikum oraz branżowej szkoły świadectwa z wyróżnieniem, a było ich nie mało. Dyplomy otrzymali laureaci oraz finaliści olimpiad i ogólnopolskich konkursów za godne reprezentowanie Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie. Po części oficjalnej uczniowie tradycyjnie spotkali się ze swoimi wychowawcami, aby w miłej atmosferze odebrać świadectwa promocyjne. Były podziękowania, kwiaty, uśmiechy oraz radość z rozpoczynających się wakacji.

Dla uczniów klas III Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3 był to szczególny dzień, gdyż podczas specjalnie dla nich przygotowanej akademii odebrali świadectwa ukończenia szkoły, które wręczyła im pani dyrektor Wisława Frydryszak wraz z wychowawcami. Przedstawiciele Ochotniczego Hufca Pracy w Śremie nagrodzili wybranych uczniów za liczne działania. Absolwenci podziękowali gronu pedagogicznemu za trzy lata pracy dydaktycznej i wychowawczej. W szkolnej auli radość przeplatała się ze wzruszeniem. 

Szkolny zespół muzyczny umilał wszystkim ten wyjątkowy dzień.

Dla absolwentów szkoły branżowej po raz ostatni zadzwonił szkolny dzwonek. Jako fachowcy wzbogacą lokalny rynek pracy w wielu branżach.

Życzymy im powodzenia w dorosłym życiu.

A wszystkim słonecznych wakacji!

Do zobaczenia 4 września.

Skip to content