Z życia ZSP Aktualności

„Kobieta przyszłości w 2149 roku”
12 grudnia 2019

To hasło przewodnie VIII Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego, który zorganizowany został 9 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół nr 4 w Lesznie. W rywalizacji wzięły również udział młode adeptki sztuki fryzjerskiej naszej szkoły z klasy 1, 2 i 4 technikum.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 28 młodych mistrzów szczotki i grzebienia” ze szkół w Śremie, Rawiczu, Lesznie, Kościanie, Nowej Soli, Miejskiej Górce oraz Nietążkowie.

Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni oraz stworzenie fryzury i stylizacji modeli nawiązujących do przyszłości. Młodzi fryzjerzy przez ponad godzinę zmagali się z wykonaniem zadania na modelach, a efekty ich działań były zadziwiające. Każda fryzura odznaczała się oryginalnością, kreatywnością oraz intrygowała wyglądem. Wybór najlepszego uczesania był dla jury nie lada wyzwaniem.

Wyróżnienie otrzymały Julia Hańczyk z klasy 2TF oraz Zuzanna Beszterda z klasy 1TF. Gratulujemy!

Udział w konkursie był dla młodzieży doskonałą okazją do rozwijania umiejętności zawodowych i wymiany doświadczeń.

Skip to content