Z życia ZSP Aktualności

Inauguracja sezonu w DKF
23 września 2018

Pierwsza w tym sezonie projekcja w szkolnym Dyskusyjnym Klubie Filmowym odbyła się w piątek 21 września. Licznie zgromadzona młodzież miała przyjemność podziwiać wspaniałe kreacje aktorskie w nagrodzonym 5 Oskarami obrazie S. Mendeza pt. “American Beauty”. Historia osadzona w amerykańskich realiach niesie ponadczasowy przekaz i każdy może utożsamić się z problemami dotykającymi głównych bohaterów. Uznany już za kultowy film budzi ogromne emocje u widza i zmusza do gorzkich refleksji na temat współczesności – szczególnie poraża obraz dzisiejszej rodziny i relacji międzyludzkich. Jak wynikło z rozmów po seansie, również nasi widzowie zostali poruszeni dramatycznymi losami bohaterów.
Kolejne spotkanie w DKF już w październiku!

Skip to content