Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2021/2022
3 września 2021

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Ze względów epidemiologicznych inauguracja nowego roku zaplanowana została w różnych godzinach z podziałem na klasy, aby zachować obowiązujące zasady sanitarne.

Jako pierwsi o godzinie 9.00 rok szkolny powitali nowi uczniowie naszej szkoły: Technikum nr 3 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3.

Pani dyrektor Wisława Frydryszak uroczyście powitała uczniów klas pierwszych, ich wychowawców i nauczycieli oraz pana  Adama Wawrzyniaka – przedstawiciela pracodawców firmy Leopol.  W obecności sztandaru szkoły uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali hymn państwowy i uczcili pamięć bohaterów II wojny światowej w 82 rocznicę jej wybuchu. Wychowawcy poszczególnych klas, po zapoznaniu ze swoimi podopiecznymi w salach lekcyjnych, skorzystali z możliwości wykonania pamiątkowych zdjęć.

Uczniowie pozostałych klas spotkali się z wychowawcami o godz. 11.00 i 12.30.

Wszystkie spotkania odbywały się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, które towarzyszyć będą codzienności szkolnej aż do odwołania.

W tym roku szkolnym w ZSP uczyć się będzie blisko 1000 uczniów w 41 oddziałach.

Wszystkim życzymy bezpiecznego, zdrowego i pełnego sukcesów edukacyjnych roku.