Z życia ZSP Aktualności

Graliśmy dla WOŚP
18 stycznia 2017

Kilkunastu wolontariuszy z naszej szkoły już po raz piętnasty wzięło udział w 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ochotnicy przez cały dzień zbierali pieniądze do puszek oraz sprzedawali w kawiarence przepyszne ciasta wypieczone w szkolnej pracowni gastronomicznej. Oprócz kawiarenki wolontariusze ZSP zapraszali na stoisko grillowe, nad którym czuwał Szymon Pazoła. W ten sposób społeczność naszej szkoły czynnie włączyła się w pomoc dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych i zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Każdy mógł wesprzeć WOŚP wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy lub startując w biegu “Policz się z cukrzycą”,  tak jak uczennica naszej szkoły Weronika Marciniak i nauczycielka wychowania fizycznego pani Sylwia Sapuła.

 

 

 

 

 

 

Skip to content