Z życia ZSP Aktualności

Fryzjerskiego doświadczania ciąg dalszy
28 września 2017

Kolejna grupa młodych adeptów sztuki fryzjerskiej wybrała się 27 września do hurtowni fryzjersko-kosmetycznej, aby skorzystać z badania włosów trychogramem oraz mikrokamerą. Tym razem byli to uczniowie klasy I, którzy już na początku swej przygody z fryzjerstwem mogli w ciekawy sposób uczyć się fachu poprzez doświadczanie.

Uczniów zapoznano także z najnowszymi technikami z dziedziny zagęszczania, przedłużania włosów oraz rodzajami i doborem włosów do wykonania tych zabiegów. Młodzi adepci fryzjerstwa otrzymali od współpracującej ze szkołą firmy Fale Loki Koki najnowsze czasopisma branżowe oraz skorzystali z możliwości zakupu kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz do stylizacji fryzur.

Wizyta w firmie Fale Loki Koki pozwoliła młodym fryzjerom w nowatorski sposób spojrzeć na pielęgnację włosów i uświadomiła im, że dobry fachowiec musi nieustannie doskonalić swój warsztat. W naszym Technikum Fryzjerskim w różnorodny sposób wyposażamy uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania w przyszłości pracy zawodowej na wysokim poziomie.

Skip to content