Z życia ZSP Aktualności

“DżungLOVE inspiracje fryzurowe”
4 grudnia 2018

Pod takim motywem przewodnim odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski, który zorganizowany został 03 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 4 w Lesznie. Rywalizacji podjęły się również młode adeptki sztuki fryzjerskiej naszej szkoły z klasy 3 i 4 technikum.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 24 młodych mistrzów szczotki i grzebienia” ze szkół w Śremie, Rawiczu, Leszna, Kościana, Nowej Soli oraz Wschowy.

Celem konkursu było stworzenie fryzury i stylizacji modeli stosownie do tematu oraz kształtowanie umiejętności zawodowych. Ocenie jury podlegały: zgodność fryzury z tematem, poziom jej wykonania i estetyka uczesania oraz stylizacja całościowa połączona ze strojem.

Młodzi fryzjerzy przez ponad godzinę zmagali się z wykonaniem zadania na modelach, a efekty ich działań były zdumiewające. Każda fryzura odznaczała się oryginalnością, kreatywnością oraz intrygowała wyglądem. Wybór najlepszego uczesania był dla jury nie lada wyzwaniem.

Wyróżnienie od głównego sponsora konkursu firmy Pollwel FaleLokiKoki otrzymała Weronika Banaszak, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki. Gratulujemy!

Udział w konkursie był dla młodzieży doskonałą okazją do rozwijania umiejętności zawodowych i wymiany doświadczeń.

Skip to content