Z życia ZSP Aktualności

Dzień Świstaka w Szkolnym DKF-ie
2 lutego 2018

W ubiegły piątek 2 lutego w szkolnym DKF-ie została zaprezentowana komedia H. Ramisa pt. “Dzień Świstaka”. Termin tej projekcji był nieprzypadkowy. Amerykańskie święto związane z oczekiwaniem na nadejście wiosny (Dzień Świstaka) przypada właśnie 2 lutego. Film bardzo się spodobał, a oprócz tego, że publiczność uczniowską rozśmieszała znakomita kreacja B. Murraya, to scenariusz obfitował w elementy zaskoczenia. Ta zabawna, ale bardzo mądra komedia o naturze ludzkiej, potrzebie miłości i akceptacji ciągle okazuje się być aktualna, chociaż nie jest najnowszą produkcją amerykańskiego kina.

 

Kolejne spotkanie w Szkolnym Klubie Filmowym zostało zaplanowane na 19 lutego (poniedziałek, drugi tydzień ferii, godz. 10:00). Odbędzie się wtedy Maraton Filmowy.

Zapraszam!

Skip to content