Z życia ZSP Aktualności

Dzień otwarty w ZSP
2 lutego 2017

Nasza szkoła 1 lutego otwarła swoje podwoje dla gimnazjalistów, którzy już niedługo staną przed wyborem dalszej drogi kształcenia.

W środowe przedpołudnie było u nas gwarno, bowiem przyszli absolwenci gimnazjów poznawali ZSP od kuchni – pracownie i ich wyposażenie oraz nauczycieli, z którymi mogli porozmawiać o kierunkach  i warunkach nauki.

Uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w spotkaniu z panią dyrektor Wisławą Frydryszak, która udzieliła im ogólnych informacji o szkole, zapoznała z kierunkami kształcenia oraz oprowadziła po placówce. Gimnazjaliści zwiedzali pracownie specjalistyczne, w których praktycznie poznawali zawody oferowane przez naszą placówkę. Pod kierunkiem nauczycieli ZSP – fachowców, mogli wcielić się w role przyszłych specjalistów i wykonać fryzurę, makijaż, manicure, zaplanować podróż marzeń, zajrzeć w najdalsze zakamarki silnika, czy przygotować specjały kuchni lub obsłużyć kasę fiskalną. Chętni gimnazjaliści mogli również rozegrać mecz siatkówki z uczniami i nauczycielami ZSP.

Osoby, które nie zdążyły skorzystać z Drzwi Otwartych informujemy, że już niedługo – podczas Targów Edukacyjnych – szkoła ponownie zaprezentuje swoje pracownie, do który odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Skip to content