Z życia ZSP Aktualności

Dobrze widzi się tylko sercem…
17 grudnia 2015

Pod takim hasłem odbył się 16 grudnia w naszej szkole koncert charytatywny na rzecz fundacji Drużyny Szpiku, której przedstawiciele zachęcali do pomocy chorym na białaczkę.

Koncert miał postać konkursu, w którym udział wzięli uczniowie z ZSP, LO i ZSE w Śremie oraz podopieczni domu dziecka w Bninie. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty muzyczne i taneczne podczas występów solowych oraz zespołowych. Dominowały utwory o charakterze świątecznym, wprowadzające zgromadzoną w auli publiczność w atmosferę zbliżających się świąt.

Pierwsze miejsce wywalczył nasz szkolny zespół muzyczny, który główną nagrodę, czyli Wieżę Sony, przekazał na licytację, z której pieniądze przekazane zostaną Drużynie Szpiku. Każdy z uczestników otrzymał za udział odtwarzacz MP3.

Skip to content