Z życia ZSP Aktualności

Dawcy uśmiechu – MotoMikołaje z ZSP
6 grudnia 2019

W tym roku już 5 grudnia członkowie szkolnego klubu motocyklowego przebrani za Świętych Mikołajów ruszyli na swych maszynach do śremskich szkół i przedszkoli sprawiając radość najmłodszym. Mikołaje na dwóch kółkach odwiedzili szkoły: SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, SP nr 2, SP nr 6, SP nr 5, SP nr 1, Zespół Szkół Specjalnych, Katolickie Centrum Edukacji i Kultury oraz przedszkola: „Słoneczna Gromada”, „Niezapominajka”. Nie zapomnieli również o śremskich instytucjach i placówkach: Starostwie Powiatowym, Komendzie Policji oraz Urzędzie Miasta. MotoMikołaje składali świąteczne życzenia, częstowali cukierkami i smacznymi pierniczkami wypieczonymi w szkolnej pracowni.

Zmotoryzowani Mikołaje wywoływali powszechną radość i zainteresowanie przechodniów, a najbardziej entuzjastycznie witani byli przez najmłodszych.  Przejazd ulicami Śremu przebiegał bardzo sprawnie dzięki policyjnej eskorcie.

Organizatorzy – szkolny klub motocyklowy – dziękują wszystkim nauczycielom i uczniom ZSP, którzy wsparli akcję zbierając słodkości dla najmłodszych.

Skip to content