Z życia ZSP Aktualności

Dawcy uśmiechów – MotoMikołaje z ZSP
10 grudnia 2017

Z okazji Mikołajek uczniowie i nauczyciele ze szkolnego klubu  „Young Riders”  już po raz trzeci wcielili się w role św. Mikołajów i odwiedzili na swoich maszynach uczniów śremskich podstawówek. Tym razem zmotoryzowanym Mikołajom pomagała pani Mikołajowa.

Tradycyjnie już MotoMikołaje częstowali piernikami wypieczonymi przez uczniów klas gastronomicznych oraz cukierkami zebranymi przez całą społeczność Zespołu Szkół Politechnicznych. Dzieci były zachwycone i żywiołowo reagowały na widok zmotoryzowanych Mikołajów, w wielu szkołach odwdzięczały się za słodkości występami artystycznymi. 

Dawcy uśmiechów dotarli także do pracowników Starostwa Powiatowego, Komendy Policji, Urzędu Miasta, Komendy Straży Miejskiej oraz Komendy Straży Pożarnej, którym złożyli świąteczne życzenia od społeczności naszej szkoły oraz osłodzili dzień pracy piernikami z ZSP.

Widok kilkunastu Mikołajów pędzących przez miasto na motocyklach jak zawsze wzbudzał zainteresowanie mieszkańców Śremu.

 

 

Fotorelację pani red. Katarzyny Baksalary, która towarszyszyła MotoMikołajom z ZSP, można zobaczyć na stronie:

http://srem.naszemiasto.pl/artykul/motomikolaje-odwiedzily-sremskie-szkoly-i-nie-tylko-zdjecia,4338653,gal,28727889,t,id,tm,zid.html#3043ae867700d7a7,1,3,60

Skip to content