Z życia ZSP Aktualności

„Czas rozwinąć skrzydła…” – pożegnanie absolwentów Technikum nr 3
9 maja 2024

Trwają matury. Absolwenci dzielnie walczą… Dziś się stresują, a tak niedawno wzruszali się i wspominali swój pobyt w ZSP.

Technicy budownictwa, obsługi turystycznej, żywienia i usług gastronomicznych, usług fryzjerskich oraz pojazdów samochodowych ukończyli szkołę 26 kwietnia 2024 roku. Mury naszej szkoły opuściło tym razem 82 absolwentów Technikum nr 3, którzy jako pierwsi po reformie szkolnictwa kształcili się w cyklu pięcioletnim. Wszyscy otrzymali z rąk pani dyrektor Wisławy Frydryszak oraz wychowawców upragnione świadectwa. Nie zabrakło nagród dla wyróżniających się uczniów oraz podziękowań dla rodziców licznej grupy absolwentów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Koleżanki i kolegów pożegnał szkolny zespół muzyczny oraz czwartoklasiści, którzy przygotowali wesołe upominki i tematyczny występ kabaretowy. W imieniu maturzytsów przemówiła Patrycja Mrug, a z muzyczną dedykacją wystąpiła Kinga Fiebich.

Z przesłaniem otrzymanym tego dnia od pani dyrektor, przewodniczącego rady rodziców i wychowawców oraz z bagażem szkolnych doświadczeń kolejne pokolenie uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie wyruszyło w świat, aby rozwijać skrzydła…

Skip to content