Z życia ZSP Aktualności

Charytatywny Sportowy Dzień Dziecka
11 czerwca 2024
Sportowy dzień dziecka o charakterze charytatywnym odbył się w naszej szkole w piątek 7 czerwca 2024 r. W programie zawodów znalazły się różnorodne konkurencje: bicie rekordów szkoły w dyscyplinach takich jak deska, skakanka, drążek oraz przeciąganie liny.
W trakcie turnieju funkcjonowała kawiarenka, w której można było nabyć pyszne ciasta przygotowane przez uczniów i ich rodziny, a także coś z rusztu grillowego.
Uczennice klas fryzjerskich oferowały wykonywanie warkoczyków oraz stylizacje, co cieszyło się z dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczennic. W innym zakątku sali gimnastycznej można było poćwiczyć umiejętności udzielania tak ważnej pierwszej pomocy.
Nawet niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła młodzieży do zaangażowania się w różnorodne dyscypliny sportowe oraz dorzucenie choćby małej “cegiełki” na szczytny cel.

Podczas Dnia Dziecka prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie pani Malwiny, mamy naszych uczniów, która walczy z rakiem piersi.

Dzięki hojności uczestników udało się zebrać znaczną kwotę, która pomoże w jej leczeniu.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie!
Skip to content