Z życia ZSP Aktualności

Cały świat w jeden dzień
7 marca 2015

7 marca uczniowie ZSP uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Berlinie i zwiedzili stolicę Niemiec.
O tym, że można zwiedzić świat w jeden dzień przekonali się uczniowie podczas międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie – największej imprezie turystycznej świata. Gdy ma się dostatecznie dużo sił, można w kilka godzin odwiedzić stoiska blisko 200 państw z całego świata. Można też poznać walory turystyczne, kulturę, skosztować przysmaków kulinarnych i pobrać materiały promocyjne prezentowanych regionów.
Pełni wrażeń w drodze powrotnej zwiedziliśmy także centrum Berlina: Bramę Brandenburską, budynek Reichstagu i pomnik Holokaustu.
Wycieczkę zorganizowano wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową z Leszna, która wsparła wyjazd finansowo.

Skip to content