Z życia ZSP Aktualności

Boże Narodzenie w ZSP
28 grudnia 2017

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością, miłością oraz rodzinnym ciepłem.

W ten magiczny okres wprowadziły społeczność ZSP kolędy rozbrzmiewające na korytarzach szkolnych, świąteczny wystrój klas oraz zapach pierników pieczonych w pracowni gastronomicznej. Do refleksji nad odkrywaniem tajemnicy narodzenia Bożej Dzieciny skłoniły naszą szkolną rodzinę wspólna modlitwa oraz jasełka wystawione 22 grudnia przez młodzież z klasy I TGF. Natchnieni wewnętrznie uczniowie i nauczyciele spotkali się tego dnia podczas wigilii klasowych, aby w atmosferze ciepła, spokoju i życzliwości podzielić się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie miłości, pomyślności, zdrowia, życia bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Tego samego życzyli sobie także pracownicy szkoły i emeryci podczas spotkania opłatkowego.

Niech bezgraniczna Miłość płynąca z betlejemskiego żłóbka gości każdego dnia w naszych sercach!

Skip to content